سیم بکسل کاریز

سیم بکسل تجهیزات صنعتی کاریز

تجهیزات صنعتی کاریز به عنوان مرکز تخصصی تجهیزات باربرداری و لیفتینگ آماده ارائه هرگونه مشاوره، خدمات و تجهیزات در این خصوص می باشد.
سیم بکسل (طناب فولادی)تسمه حمل بارزنجیر فولادیجرثقیل دستی و برقی و …
تجهیزات صنعتی کاریز
021-55400161
0912-6645202
Instagram

سیم-بکسل-فولادی-کنفی-تجهیزات-صنعتی-کاریز-kariz-fc-iwrc-wire-rope

در طول تاریخ صنایع همواره با مسئله جابجایی ماشین آلات و محصولات دست و پنجه نرم میکردند. از این رو ساخت تجهیزات برای تسهیل در انجام این امور از ابتدای پیدایش صنایع مورد توجه بود. امروزه با ساخت جرثقیل های دستی و برقی که نیروی بالابرنده را توسط سیم بکسل های فولادی و یا زنجیر فولادی به بار منتقل میکنند، تسمه های حمل بار که باربرداری ایمن را ممکن می سازند، اتصالات فولادی که اتصالی مطمئن بین ماشین آلات باربرداری و بار ایجاد می کنند و … عملیات های باربرداری در کنار سرعت بالا از امنیت کافی برخوردار شده اند.

سیم بکسل ها با ساختار، سایز و مغزی های متنوع نقش اصلی را در فرآیند باربرداری به عهده گرفته اند. این نوع طناب فولادی بواسطه بهره گیری از رشته های پرکربن از فولاد مقاومت لازم و مطمئنی را جهت باربرداری در احتیار صنایع مختلف قرار میدهد.

بکارگیری سیم بکسل (طناب فولادی)

طناب فولادی (سیم بکسل) در اکثر قعالیت ها و پروژه های صنعتی به طور مداوم مورد مصرف قرار میگیرد. در ذیل به برخی از کاربردهای آن اشاره می کنیم:

آسانسور: طناب فولادی تنها المان کششی مورد اطمینان جهت جابجایی کابین های آسانسورهای مسکونی، تجاری و صنعتی می باشد.
حفاری چاه آبی: سیم بکسل ها در دستگاه های حفاری جهت عملبات های روتاری، ضربه ای، گل کشی و … نقشی بسیار مهم ایفا میکنند.
دریایی: به عنوان طناب فولادی در .ینچ های دریایی، تاورکرین های بنادر، یدک کش های دریایی و… کابل فولادی کاربرد ویژه ای دارد.
معدن: در معادن علاوه بر استفاده از این نوع کابل در ماشین آلات همچون شاول، کاربرد ویژه ای در عملیات هایی همچون واگن کشی، کابین هوایی انتقال مواد، سیم مغزی برش در معادن سنگبری و … دارند.
خودروسازی: کابل های فولادی در سایز های میلیمتری کاربرد گسترده ای در صنایع خودروسازی، از جمله شیشه بالابر خودرو ها دارند.
فولاد: در کارخانجات ذوب آهن  و تولید مقاطع فولادی کابل های سیمی عضو کششی بسیار ایمن جهت بلند کردن و جابجایی مواد و ماشین آلات می باشند.
ورزشی: در ساخت دستگاه های ورزشی از جمله در بدنسازی، سیم های فولادی عضوی بسیار مؤثر در جابجایی وزنه های سنگین می باشند.

تجهیزات صنعتی کاریز
سیم بکسل (طناب فولادی)
021-55400161
0912-6645202

 

X